شرکت طراحی نوبال صنعت سازنده دستگاه های پرکن

هر مشتری عضوی از خانواده بزرگ نوبال صنعت است

درباره ما - شرکت طراحی مهندسی نوبال صنعت

کیفیت و مشتری مداری از سال 1375

شعار عملی نوبال صنعت : هر مشتری عضوی از خانواده بزرگ نوبال صنعت است.

به جرات می توان ادعا کرد که مجموعه شرکت نوبال صنعت با 31 سال سابقه طراحی و ساخت انواع ماشین آلات پرکن در زمینه های شیمیایی، آرایشی-بهداشتی و کشاورزی و با اتکاء بر نیروی متخصص فنی و مدیریتی پیشرو و ارائه دهنده تجهیزات و خدمات بسته بندی است که افتخار همکاری با صدها شرکت بزرگ داخلی و خارجی را داشته است.

شرکت طراحی مهندسی نوبال صنعت در سال 1375 در صفادشت رسما فعالیت خود را آغاز کرد .فعالیت این شرکت در زمینه طراحی و ساخت طیف گسترده ای از صنایع از قبیل دستگاه های خط بسته بندی پرکن روغن، پرکن گریس، پرکن بشکه، پرکن رنگ، پرکن تینر، پرکن ضدیخ، پرکن اسپری، پرکن شامپو، پرکن سفید کننده و پرکن سموم و کود شیمیایی می باشد.

شرکت طراحی مهندسی نوبال صنعت همواره تلاش داشته است با اعمال روشهای مدیریتی صحیح  و نوآورانه در طراحی و ساخت دستگاه ها و ماشین آلات پرکن، کیفیت محصولات خود را ارتقاء داده و همواره در طول سالیان متمادی ترجیح مشتریان باشد. این شرکت با هدف صعود در مسیر تعالی، به دستاورد های موفقیت آمیزی نزد مشتریان گرانقدر خویش رسیده است و همکاری در قالب فروش بیش از 1000 دستگاه به کارخانجات تولیدی معتبر و نامی داخلی و خارجی و اعتماد آنها به نوبال صنعت گواه بر این مدعا است.

هدف این شرکت همواره ارتقاء کیفیت محصولات، ارائه منظم و مستمرخدمات پس از فروش طولانی مدت و ارتباط با مشتری و پاسخگویی بوده است و مزیت های رقابتی خود را در این سه مولفه مهم جستجو می کند.

ویژگی های متمایز ماشین آلات نوبال صنعت :

شرکت طراحی مهندسی نوبال صنعت امروز بعد از 31 سال تجربه و نوآوری در صنایع بسته بندی به ارائه خدمات در در دو بخش طراحی و تولید و مشاوره و توسعه به مشتریان گرانقدر می پردازد. این شرکت با اتکا بر نیروهای مجرب، برنامه ریزی منسجم، مهندسی دقیق، زنجیره تامین معتبر و بخش نرم افزاری حرفه ای که با استفاده از نرم افزارهای E-plan و AutoCAD ، دستگاه های پرکن باویژگی های بالاترین سرعت تولید و حداکثر دقت طراحی و تولید می کند.

اختراع و نوآوری :

شرکت طراحی مهندسی نوبال صنعت به عنوان اولین سازنده سیستم پمپی دستگاه های پرکن در کشور  مطرح است. این شرکت حدود 25 سال قبل اولین سری از این نوع دستگاه پرکنی را برخلاف تجربه سایر ماشین سازان داخلی و خارجی با سیستم پمپی و تایمری جدید طراحی و ساخت که برای پرکردن مایعات استفاده می شد و هم اکنون نیز اولین سری این دستگاه ها در کارخانجات خریداران محترم مشغول به کار می باشند و به عنوان مثال یکی از اولین نمونه های دستگاه پرکن با سیستم پمپی _تایمری 25 سال قبل در شرکت محترم لابراتور دکتر جهانگیری در خرم آباد استان لرستان راه اندازی شده و هم اکنون نیز بعد از 25 سال مشغول بکار می باشد( فیلم آن را می توانید در بخش محصولات مشاهده بفرمایید).

 این نوآوری جدید نوبال صنعت، برخلاف سیستم دستگاه های پرکن متداول آن زمان که سیلندری با پیستون بود مورد نقد و انتقاد ماشین سازان و خریداران واقع شد اما نوبال صنعت با ممارست و ارتقاء کیفی و تکنولوژی دستگاه، سیستم پمپی را در کشور ابداع و راه اندازی کرده است و امروزه به عنوان یک سیستم مقبول و مورد تایید خریداران واقع شده است و ده ها سازنده دستگاه های بسته بندی در کشور درحال حاضر با این نوع سیستم پمپی درحال ساخت ماشین الات هستند و شرکت نوبال صنعت با انتقال آموزش و تکنولوژی و راهنمایی سایر ماشین سازان، افتخار دارد که امروزه تعداد زیادی شرکت های سازنده دستگاه های پرکن با سیستم پمپی – تایمری ابداعی این شرکت را می سازند.

ویژگی های اصلی که دستگاه های پرکن ساخت نوبال صنعت را متمایز و برجسته می کند و گامی کوچک در حرکت به سمت کارخانجات فناورانه هوشمند آینده برمی دارد عبارتند از:

1- سازه ها و اسکلت مکانیکی محکم از فولاد کربنی و پروفیل های قوی

2- کاربرد قطعات الکتریکی و الکترونیکی  و سایر قطعات مارک اصلی شرکتی با هولوگرام

3- بخش های عبور مواد اسیدی و نیمه اسیدی یا خورنده در دستگاه ها از استنلس استیل 316

4- هوشمندی دستگاه ها و انجام کلیه فرامین شامل حرکت، خروج مواد،استپ – استارت و مدار فرمان از طریق پنل PLC

5- هوشمندی دستگاه با دارا بودن سنسورهای مختلف برای پایین بودن خطای دستگاه ها

6-رابط اپراتوری ساده و کاربرپسند دستگاه ها

7- آموزش مستمر اپراتور دستگاه ها قبل از خرید و پس از خرید دستگاه در زمان گارانتی و مادام العمر بعد از آن

8- پیکربندی دستگاه ها توسط ماژول های استاندارد وشکیل بودن و جمع و جور بودن دستگاه ها

تاریخچه:

شرکت طراحی مهندسی نوبال صنعت  بعنوان مخترع و مبدع دستگاه های پرکن با سیستم پمپی ، در دهه 60 با طراحی و ساخت ماشین آلات  بسته بندی پرکن کار خود را آغاز کرد و سپس در سال 1375 فلسفه نامگذاری خود را با هدف نوآوری در این عرصه، در صنعت کشور شروع کرد. و اکنون بعد از 31 سال سابقه درخشان، همچنان به فعالیت خود ادامه می دهد. سابقه سه دهه فعالیت بی وقفه، شرکت طراحی مهندسی نوبال صنعت را به درک درستی از نیازهای مشتریان رسانده است. هدف نوبال صنعت در تمامی سالهای فعالیتش ساده بوده است: بهترین بودن برای جلب اعتماد و رضایت مشتریان

31 سال پیش نوبال صنعت فعالیت طراحی و ساخت دستگاه های بسته بندی را با ساخت اولین دستگاه پرکن شامپو آغاز کرد.

0

رزومه مدیر عامل:

سید علی خوشنویس متولد تیرماه سال 1328 در شهسوار  فارغ التحصیل مهندسی متالوژی از دانشگاه علم صنعت تهران در سال 1352 می باشند. در سال 1364 با طراحی ماشین آلات بسته بندی فعالیت خود را در این زمینه شروع کردند و در سال 1375 شرکت طراحی مهندسی نوبال صنعت را تاسیس کردند. ایشان با سابقه بیش از سه دهه فعالیت در زمینه ماشین الات بسته بندی و همکاری با شرکت معتبر و مطرح داخلی و خارجی دو عنصر کلیدی تضمین کیفیت و ارتباط با مشتری را بعنوان استراتژی موفقیت شرکت برگزیده اند.

شرکت نوبال صنعت تحت مدیریت پیشرو و چشمگیر آقای سید علی خوشنویس تاسیس شد و از همان ابتدا پیام و اعتقاد قلبی ایشان مشتری مداری و اعتماد دوطرفهبوده و اکنون نیز به مشتریان شرکت اعلام می کند که: نوبال صنعت را شریک همیشگی خود بدانید و به آن اعتماد داشته باشید.

اهدف و ارزش های شرکت :

یک شرکت نمی تواند بدون احساس اشتیاق برای ساخت آینده، موفق باشدو بدون آن زنده بماند و این اشتیاق نقطه ای است که ما می خواهیم خواسته ها و برنامه های بلندپروازانه ای را که برای رسیدن به اهدف خود نیاز داریم ، پیدا کنیم.

شرکت طراحی مهندسی نوبال صنعت به عنوان یکی از معتبرترین و نوآورترین سازنده ماشین آلات بسته بندی اتومات و نیمه اتومات شناخته شده است. درخواستهای مشتریان این شرکت را متعهد به باقی ماندن به عنوان بهترین سازنده دستگاه های پرکن در کشور نموده است بطوریکه (آرم نوبال صنعت) نماد تضمین کیفیت و موفقیت صنعت بسته بندی ایرانی در منطقه است.

ما در نوبال صنعت با بیش از سه دهه فعالیت، سفر بی وقفه ای را به سمت هدفی متعالی شروع کرده ایم: کیفیت و برتری و خود را همواره پایبند به 3 ارزش کلیدی و گران سنگی می دانیم که زیربنای شرکت را تشکیل می دهد.:

  • ارتباط مستمر با مشتریان :

 نوبال صنعت معتقد است که بهترین مشارکت ها بر اساس ارتباط دائمی با مشتریان رقم می خورد.و معتقد است که هر مشتری عضوی از خانواده بزرگ نوبال صنعت است. باین شرکت مشتریان را به عنوان شرکای خود میداند و همواره در تلاش است که رضایت آنها را جلب نماید و این نگرش در برندها و نام های تجاری متعددی که با ما همکاری داشته اند متبلور است.

  • کیفیت :

نوبال صنعت همواره به دنبال بهبود مداوم ماشین آلات متناسب با نیازهای بازار و مشتریان با بالاترین کیفیت ساخت و قطعات مصرفی است. بطوریکه از ابتدای درخواست خرید از جانب مشتریان تا مرحله پشتیبانی پس از فروش خدماتی را به مشتریان ارائه میدهد که در نوع خود بی همتا است و معتقدیم که روند بهبود و کیفیت نقطه پایانی ندارد.

  • نوآوری :

بازار بسته بندی بطور مداوم به سمت نوآوری ها و مواد و قطعات جدید در حال تکامل یافتن است و نوآوری باید در راستای استراتژی شرکت هایی باشد که هدف آنها در خط مقدم بودن است.

نوبال صنعت همواره به دنبال راه حل هایی برای بهبود عملکرد و کاهش استهلاک ماشین الات است و با نوآوری های یی که در طراحی و ساخت ماشین آلات بکار می بندد همواره مشتریان خود را یک مرحله جلوتر از سایرین حرکت می دهد.این شرکت مبدع سیستم پمپی در دستگاه های پرکن داخل کشور می باشد.

  • کارگروهی و پرسنل متخصص:

نوبال صنعت با بکارگیری توانایی های افراد متخصص در زمینه های طراحی نرم افزاری و سخت افزاری از طریق کار گروهی خوب، تولیدات با کیفیت و نوآورانه ای را به مشتریان عرضه می کند.

نکات برجسته :

تجربه
0 +
تولد نوبال
0
ماشین آلات فروخته شده
0 +
کشورهای با محصولات ما
0 +