شرکت طراحی نوبال صنعت سازنده دستگاه های پرکن

هر مشتری عضوی از خانواده بزرگ نوبال صنعت است

خدمات و پشتیبانی:

نوبال صنعت پس از سالها تلاش و فعالیت بر این باور است که بهترین ماشین آلات با بهترین خدمات تعمیر و نگهداری می تواند بالاترین راندمان تولید را رقم بزند و بر همین اساس برنامه های تعمیر و نگهداری پیشگیرانه دوره ای وطولانی مدت که با هدف صرفه جویی در زمان تولید و اجتناب از خرابی های غیرمنتظره انجام می گیرد را به مشتریان خود عرضه می کند.

ما اعتقاد داریم که این فقط کیفیت ماشین آلات ما نیست که باعث می شود مشتریان ما مجددا با ما همکاری داشته باشند بلکه همچنین تعهد ما به خدمات پس از فروش است که همواره مورد اعتماد و ترجیح مشتریان بوده و هستیم.

نوبال صنعت گستره ای از خدمات متنوع را به مشتریان خود ارائه می دهد که شامل آموز های اولیه قبل از خرید دستگاه و آموزش های ثانویه بعد از خرید دستگاه می باشد. همگی این خدمات توسط پرسنل متخصص با هدف کمک به رفع اشکالات و برای به حداکثر رساندن بهروه ری و بهینه سازی عملکرد دستگاه های پرکن می باشد.

این خدمات متناسب با درخواست ها و نیازهای مشتریان به دو صورت از راه دور و یا حضوری و اعزام کارشناس صورت می گیرد و شامل مشاوره و راهنمایی، عرضه قطعات یدکی، نصب و راه اندازی و اورهال کردن دستگاه های پرکن قدیمی می باشد.

در مرحله پس از ساخت، هر دستگاه به بخش تست و آزمایش منتقل می شود و مشتریان می توانند ماشین آلات پرکن خود را   درحال کار ببینند و آزمایش کنند. تمامی دستگاه های پرکن ساخت این شرکت با گارانتی و ضمانت 12 ماه و خدمات پس از فروش مادام العمر عرضه می شوند.

تمامی این فعالیت ها با هدف رضایت مشتریان و ایجاد یک رابطه طولانی مدت بر اساس اعتماد و همکاری متقابل طراحی شده اند. پاسخگویی، ارتباطات و نزدیکی با مشتریان جزء اصول و ارزش های ما برای انجام ماموریت خود که همانا کمک به مشتریان برای رسیدن به اهدافشان است و این مهم در شعار همیشگی این شرکت متبلور است : هر مشتری عضوی از خانواده بزرگ نوبال صنعت می باشد.

خدمات مشاوره:

ما آماده هستیم که با افتخار در پروژه ها و طرح های تولیدی شما مشاور و همکار شما باشیم ؛ هم در زمینه بسته بندی اولیه و پرکننده ها در سه طبقه بندی :

  • شیمیایی : پرکن روغن- پرکن گریس- پرکن رنگ- پرکن اسپری
  • آرایشی بهداشتی : پرکن شامپو- پرکن سفید کننده- پرکن مایع دستشویی و ظرفشویی
  • کشاورزی : پرکن کود و سموم شیمیایی

وهم مانند حلقه ای در زنجیره تولید، شما را با تامین کنندگان معتبر و شناخته شده  ماشین آلات بسته بندی ثانویه (جت پرینتر، شیرینگ پک و لیبل زن) ارتباط بدهیم.

خدمات مشاوره ای نوبال صنعت  در تمامی مراحل از طراحی اولیه پروژه تولیدی تا تولید و سفارشی سازی خطوط بسته بندی و تست و آزمایش در بخش های زیر برای تمامی مشتریان ارائه می شود:

1- طراحی پروژه های تولیدی کارخانجات از ابتدای زنجیره تولید تا انتهای زنجیره تولید ؛

2- ارائه آموزش و مشاوره در زمینه طرح های تولیدی؛

3- نصب و راه اندازی ماشین آلات ؛

4- گارانتی تمامی دستگاه های زنجیره تولید اولیه ؛

5- تامین قطعات یدکی مورد نیاز ؛

6- ارائه خدمات تعمیرات و آموزش نگهداری ماشین آلات.

7- سفارشی سازی خط تولید متناسب با نیازهای تولیدکننده

8- اورهال کردن دستگاه های قدیمی